Náš profil

"Kalupínek dětem pro radost"

To je naše motto, kterého se držíme při naší tvorbě.

Snažíme se dětem zkrášlovat prostředí, ve kterém tráví svůj čas, aby se zde cítily příjemně a bylo jim zde opravdu dobře. Témata našich kreseb jsou inspirována samotnými dětmi a jsou určena především pro věkovou skupinu od miminek až po děti předškolního věku.

Svět dětí je hravý, pohádkový a plný fantazie a my jim nabízíme možnost ponořit se do tohoto světa ještě více díky výzdobě jejich přirozeného prostředí originálně ručně kreslenými velkoformátovými dekoracemi s rozmanitými tématy, která jsou jim v tomto věku obecně blízká a na co si rády hrají.

Deskový obraz 50x150cm

Co všechno děláme:

  • Vyrábíme velkoplošné deskové obrazy s dětskými motivy a další dekorace do dětských pokojíčků a dětských institucí
  • Zpracováváme zábavné a edukativní a materiály v tiskové i elektroniké podobě (omalovánky, pracovní listy pro školkové děti a předškoláky) vlastní i na zakázku a též kreativní návody na tvoření s malými dětmi (část najdete v sekci Zdarma ke stažení)
  • Zpracováváme edukativní počítačové hry a aplikace pro komerční i nekomerční účely
  • Pro dětské instituce nabízíme možnost zpracování i jiných témat a rozměrů na míru podle zaměření či představ instituce

Naši práci děláme s láskou, maximální pečlivostí a ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Jsme flexibilní, individuálně si u nás můžete domluvit případnou změnu formátu či barevnosti některých vybraných obrazů a doplňků.

 

Děkujeme za váš zájem a věříme, že v nabídce Kalupínka najdete pro radost vašich dětí to pravé.

Za tým Kalupínka

Veronika Loužilová