Polepy na dveře

Originální celoplošné polepy dveří nebo skříní s rozmanitými pohádkovými motivy pro malé děti do dětských pokojíčků, koupelny či jinam v bytě. Tento praktický polep bude nejen veselou výzdobou, ale může zároveň posloužit i k renovaci starších dveří či skříní. Na přání upravíme formát přesně pro vaše dveře.

Polepy na dveře Počet produktů: 4

Podkategorie

  • Samolepící fólie na...

    Vyberte si pro vaše děťátko z naší nabídky originálních velkoformátových kreseb veselý, edukativní a praktický celoplošný polep na dveře nebo skříně. Je vhodný do dětského pokojíčku, dětské herny nebo jiné místnosti v bytě či domě, kde chcete zkrášlit dětské prostředí, např. do koupelny. Vaše děťátko se v takto vyzdobeném prostředí bude cítit dobře a zároveň pro ně bude inspirativní a zábavné. 

  • Samolepící fólie na...

    Pro vaše děti jsme v naší nabídce připravili originální velkoformátové kresby ve formě celoplošného polepu na dveře nebo skříně. Veselý, edukativní a praktický polep na dveře s rozmanitými dětskými tématy je vhodný do dětského pokojíčku, dětské herny nebo jiné místnosti v bytě či domě, kde chcete zkrášlit dětské prostředí, např. do koupelny. Vaše dítě se v takto zkrášleném prostředí bude cítit příjemně a zároveň pro ně bude inspirativní a zábavné.  

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek