Obrázky do koutků

Máte batolátko, které se už začíná rozhlížet s větším zájmem kolem sebe a chce si hrát? Nebo máte děti o trošku větší, které si už dokáží hrát samy třeba na piráty, víly, hasiče, rytíře nebo kosmonauty....? Právě pro ně jsme připravili nabídku velkoformátových obrazů s rozmanitými dětskými tématy na zeď do dětských pokojíčků k vytvoření jedinečn...

Máte batolátko, které se už začíná rozhlížet s větším zájmem kolem sebe a chce si hrát? Nebo máte děti o trošku větší, které si už dokáží hrát samy třeba na piráty, víly, hasiče, rytíře nebo kosmonauty....? Právě pro ně jsme připravili nabídku velkoformátových obrazů s rozmanitými dětskými tématy na zeď do dětských pokojíčků k vytvoření jedinečných hracích koutků. Svět dětí je hravý, pohádkový a plný fantazie a my jim nabízíme možnost ponořit se do tohoto světa ještě více díky výzdobě originálními a praktickými kreslenými obrazy.

Zobrazit

Obrázky do koutků Počet produktů: 9

Podkategorie

  • Obrázky do hracích...

    Vytvořte vašemu děťátku jedinečný hrací koutek v dětském pokojíčku originálním velkoformátovým obrazem na zeď. Pohádkové, inspirativní a edukativní kresby s dětskými tématy v praktickém provedení budou přirozeně rozvíjet fantazii vašeho děťátka a inspirovat ho k učení se novým dovednostem každý den.

  • Obrázky do hracích...

    Podpořte fantazii a hravost vašeho dítěte a vytvořte mu v pokojíčku nebo v herně inspirativní pohádkové prostředí, ve kterém může rozvíjet své dovednosti, učit se hraním nové věci a zažívat každý den nová dobrodružství. Připravili jsme pro vás originální velkoformátové kresby s rozmanitými dětskými tématy v praktickém provedení pro výzdobu jedinečného hracího prostoru. 

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek