Dekorace na zeď pro děti

Čekáte miminko a chcete mu připravit pohádkové domácí prostředí? Nebo už máte malé děti, které si rády hrají na piráty, víly, hasiče, rytíře nebo kosmonauty....? Právě pro vás máme nabídku velkoplošných originálních dekorací na zeď do dětských pokojíčků s rozmanitými pohádkovými dětskými motivy. Jsou vhodné za dětské postýlky, přebalovací pultík...

Čekáte miminko a chcete mu připravit pohádkové domácí prostředí? Nebo už máte malé děti, které si rády hrají na piráty, víly, hasiče, rytíře nebo kosmonauty....? Právě pro vás máme nabídku velkoplošných originálních dekorací na zeď do dětských pokojíčků s rozmanitými pohádkovými dětskými motivy. Jsou vhodné za dětské postýlky, přebalovací pultíky, větší postele i jinam do dětského pokojíčku. Vaše dítě bude usínat, probouzet se a trávit svůj čas v milém a inspirativním pohádkovém prostředí.

Zobrazit

Dekorace na zeď pro děti Počet produktů: 20

Podkategorie

  • Velké obrazy za...

    Pro krásné usínání vašeho miminka jsme připravili pohádkovou výzdobu dětského pokojíčku za dětskou postýlku nebo třeba za přebalovací pultík. Máme pro vás originální velkoformátové kresby s veselými dětskými tématy v praktickém provedení a v různých barevných variantách. Aby se vaše miminko cítilo v pokojíčku báječně!

  • Velké obrazy za...

    Pro děti vytváříme příjemné dětské prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a zároveň pro ně bude inspirativní a zábavné. Originální velkoformátové kresby s dětskými tématy v praktickém provedení jsou vhodné především do dětských pokojíčků např. za postele nebo jako výzdoba do dětských heren pro všechny kluky a holky. 

  • Menší formáty (0-99 let)

    Pro výzdobu vašich dětských pokojíčků jsme připravili i menší formáty našich praktických deskových obrazů a dále obrázky do rámečků. Vybrat si můžete z více barev rámečků, aby obrázek co nejlépe barevně ladil k zařízení vašeho dětského pokojíčku. Obrázky v rámečku jsou umístěny v dřevěném lakovaném rámečku a kryté pod průhlednou umělohmotnou fólií místo skla, takže jsou lehké, bezpečné a omyvatelné.

na stránku
Zobrazeno 13 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 13 – 20 z 20 položek